ZAINWESTUJ W RAJU

zainwestuj w rajuZainwestuj w raju! Las Terrenas to wymarzona lokalizacja na inwestycję w nieruchomości.

Lato 12 miesięcy w roku, piękne porośnięte palmami plaże, laguny z turkusową wodą i ciągle atrakcyjne warunki cenowe. Coraz więcej osób wybiera tą rajską destynację na swój dom. Czy to pracując zdalnie, czy przechodząc na emeryturę bądź jako długoterminową inwestycję.

.

Jesteśmy na miejscu, znamy prawo i lokalny rynek nieruchomości. Kochamy ten kawałek ziemi położony w jednym z najładniejszych rejonów Dominikany i jesteśmy przekonani, że ciężko o przyjemniejsze miejsce do życia na tej planecie. I to właśnie z tych powodów chętnie pomożemy w realizacji Twoich wizji inwestorskich.

.

Chcesz dołączyć do elitarnego grona osób posiadających nieruchomość w prawdziwym raju? Mamy dla Ciebie propozycję.

Zalety zakupu nieruchomości w Dominikanie

Poniżej wypunktujemy zalety i wadę (tak, jedną) zakupu nieruchomości w Dominikanie (Las Terrenas).

 • PEŁNA WŁASNOŚĆ NIERUCHOMOŚCI – będąc obcokrajowcem masz takie samo prawo pełnej własności jak obywatel RD. 
 • ATRAKCYJNY STOSUNEK CENY DO LOKALIZACJI – Las Terrenas to prawdziwy raj z pocztówki. Półwysep Samana to jeden z najpiękniejszych rejonów Dominikany, która jest jedną z tańszych destynacji na Karaibach.
 • ŚWIETNE POŁĄCZENIA Z POLSKĄ I ZE ŚWIATEM – loty bezpośrednio z Polski, wielu krajów Europy i Ameryk.
 • LATO 12 MIESIĘCY W ROKU – temperatury w Las Terrenas wahają się między 29 (styczeń) a 31 (wrzesień) stopni C.
 • BARDZO NISKA PRZESTĘPCZOŚĆ.
 • STABILNA SYTUACJA POLITYCZNA I GOSPODARCZA.
 • NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCA SIĘ GOSPODARKA NA KARAIBACH.
 • BLISKOŚĆ KULTUROWA I SYSTEMOWA – większość obywateli to chrześcijanie a system prawno-ekonomiczny jest zbliżony do rozwiązań europejskich.
 • BRAK PANIKI COVIDOWEJ – poza maseczkami praktycznie nie ma innych ograniczeń.
 • DOSTĘPNOŚĆ DZIAŁEK I NIERUCHOMOŚCI W BAJECZNYCH LOKALIZACJACH.
 • ZAGROŻENIE HURAGANOWE – pomimo tego, że Las Terrenas zlokalizowane jest w spokojnej pod tym względem części kraju należy mieć na uwadze, że Dominikana leży w regionie wysokiego zagrożenia huraganami.

Zbuduj z nami Kite Mecca Club&Village

Jeśli pasjonujesz się kitesurfingiem i chciałbyś wziąć udział w stworzeniu klimatycznej kajtowej wioski zaraz przy spocie to zapraszamy do współpracy.

W chwili obecnej większość ciekawych ofert noclegowych znajduje się bliżej centrum Las Terrenas co powoduje, że na kajtową lagunę trzeba dojeżdżać. Z doświadczenia wiemy, że nie ma nic piękniejszego niż mieszkanie zaraz przy spocie!

Dokonaliśmy analizy takiego przedsięwzięcia. Mamy wstępnie wybrane działki. Opracowaliśmy różne koncepcje inwestycyjne i oszacowaliśmy budżet projektu. Finansowanie może być zrealizowane tak przez pojedynczego inwestora jak i spółkę kilku osób. Osoby poważnie zainteresowane tą koncepcją prosimy o KONTAKT.

Pomoc w zakupie nieruchomości w LT

kupię nieruchomość na dominikanieChciałbyś kupić willę lub dom w Las Terrenas? Zainwestować w apartament pod wynajem? A może szukasz działki pod swój projekt?

Zapraszamy do kontaktu. Przedstaw nam swoje oczekiwania a pomożemy zrealizować Twoje marzenia. Jesteśmy na miejscu, mówimy po polsku, hiszpańsku, angielsku. Znamy lokalne prawo. Jesteśmy godni zaufania. Niedługo na stronie przedstawimy kilka przykładowych ofert. Dlatego jeśli chcesz być na bieżąco JOIN THE FAMILY! i zapisz się do naszego newslettera (formularz na dole strony).

Osoby zainteresowany zapraszamy do KONTAKTU

NASZE USŁUGI

SZKOLENIA KITE

Marzysz o lataniu? Trudno o lepsze miejsce do nauki kitesurfingu na świecie.

(KO)ORGANIZACJA WYJAZDU

Marzysz o wakacjach w raju? Nie trafisz tu z biurem podróży. Skontaktuj się z nami.

INNE AKTYWNOŚCI

Marzysz o spotkaniu z wielorybami? Tuż obok przebiega ich szlak migracyjny.

Wyślij nam wiadomość